Paslaugos

 

BEGLOBIŲ GYVŪNŲ KARANTINAVIMO PASLAUGOS

Atėjo dideli šalčiai, nepalikite per juos gyvūnų šalti lauke. Orams atšalus iki -15 laipsnių ir daugiau, gyvūnus, gyvenančius lauke, BŪTINA įvesti į vidaus patalpas.

Tai BŪTINA padaryti dėl šių priežasčių:

·         Gyvūnas, paliktas lauke spaudžiant aukštai minusinei temperatūrai, gali stipriai susirgti ar net žūti;

·         Gyvūnams, kaip ir žmonėms, šaltis sukelia kančią. Šunys jaučia diskomfortą esant 7 laipsnių temperatūrai, tai galite įsivaizduoti, kaip prie būdos ar lauko voljere gyvenančiam šuniui šalta spaudžiant dideliam minusui;

·         Esant dideliam šalčiui nuo diskomfortą keliančių potyrių neapsaugo net pats storiausias kailis;  

·         Šalčiai itin pavojingi šunims, kurie neturi tinkamos pastogės – apšiltintos, pakeltos nuo žemės būdos su sausais šiaudais. Pririštas prie grandinės šuo yra „įkalintas“ ir spaudžiant dideliam šalčiui yra priverstas kentėti, nes išsilaisvinti ir susirasti šiltesnio prieglobsčio jis negali;

·         Nors šalta visiems, dideli šalčiai itin pavojingi mažiems šuniukams ir kačiukams, palikuonių besilaukiantiems gyvūnams, mažo ūgio ir trumpo kailio šunims.

Taip pat raginame būti empatiškais ir pamačius lauke šąlantį beglobį gyvūną, jam suteikti lakiną prieglobstį, kol atsiras jo šeimininkas ar jį galės priimti prieglauda. 

Pamačius pas giminaičius, draugus ar kaimynystėje prie būdos pririštą šąlantį šunį, prašome nelikti abejingais, pakalbėti su jo šeimininkais ir paprašyti, kad jis gyvūną įvestų į šiltesnę patalpą.

                      Jei šeimininkas nesiteikia to padaryti, o gyvūno būda nėra tinkama, apie gyvūno nepriežiūrą kviečiame pranešti Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai arba mums. Informaciją kaip tą padaryti rasite Gyvūnų gelbėjimo instrukcijoje: https://ggi.lt/gyvunu-neprieziuros-atvejai/

Padėkime mūsų keturkojams draugams išgyventi šiuos šalčius!

ŠIUO METU GYVŪNŲ NETURIME

Apie 10 metų šuo (patinas) suteiktas vardas: Pupis, trumpo plauko, vidutinio ūgio. Šunelis bailus ir labai atsargus. Atvežtas iš Radviliškio r., klaidžiojo po Skėmių k. Labai laukiame šeimininkų, padėkime surasti namus.